Uitslag Open Wedstrijd 2018

Licentie Achternaam Verenigingscode Verenigingsnaam S1 S2 S3 S4 S5 S6 Innerten Totaal serie Bijz
Luchtgeweer Staand Heren klasse H
1 61459 Plantinga, Piet 4560 LSV Willem Tell - Stiens 84.9 79.1 80.7 76 87.2 83.6 3 491.5
Luchtgeweer Staand Heren Klasse A
1 92920 Hul, v.d., Chris 5490 De Korrel - Emmeloord 88.4 94.6 100.3 92.5 93.4 95.4 15 564.6 BM
Luchtgweer Staand Heren Klasse B
1 166500 Haan, de, Roelf 4130 SV de Treffer - Noordwolde 86.8 68.7 78.1 84.2 88.5 69.8 3 476.1
Luchtgeweer Staand Heren Veteranen Klasse H
1 76925 Roos, de, J. 4430 SV Lemmer 86.5 92.4 95.3 95.5 10 369.7
2 122077 Schaap, Claus 4560 LSV Willem Tell - Stiens 83.1 83.6 86.3 79.6 2 332.6
Luchtgeweer Staand Heren Veteranen Klasse A
1 41890 Somberg, G.J. 4060 HSV Hoogeveen 90.5 87.7 87 93.7 4 358.9 BM
Luchtgeweer Staand Jeugd Heren A
1 188066 Monsma, Laurence 4030 SV de Vrijheid - Leeuwarden 85.1 88.7 77.8 81.2 83.3 75.5 3 491.6
Luchtgweer Staand Jeugd Dames A
1 191064 Leeuwen, van, Mandy 4060 HSV Hoogeveen 83.6 87.8 83.4 89.1 86.8 86 4 516.7 BM
Luchtgeweer Staand jeugd Heren B
1 177513 Boer, de, Lourens 5050 Sv Het Vizier - Urk 97.9 100.5 98 99.4 15 395.8 BM
2 177514 Baarssen, Wilbertjan 5050 Sv Het Vizier - Urk 93.4 93.7 96.6 83.7 9 367.4 BM
3 186913 Woord, Cornelis 5050 Sv Het Vizier - Urk 89.4 94.9 93.9 88.9 6 367.1 BM
4 182541 Hakvoort, Jacob 5050 Sv Het Vizier - Urk 85.1 88.9 90.3 90.8 2 355.1 BM
5 187266 Graaf, de, Daniël 4560 LSV Willem Tell - Stiens 81.1 91.1 87.7 94.4 4 354.3
Luchtgweer Staand jeugd Dames B
1 180880 Leeuwen, van, Daphne 4060 HSV Hoogeveen 96.8 97.2 95.7 95.8 7 385.5 BM
2 176857 Haan, de, Janny 4560 LSV Willem Tell - Stiens 95.3 82.9 72.7 88.2 2 339.1
3 185461 Boer, de, Esmee 4560 LSV Willem Tell - Stiens 83.2 84.1 78.2 75.3 3 320.8
Luchtgweer Staand ondersteund Veteranen Heren klasse H
1 41890 Somberg, G.J. 4060 HSV Hoogeveen 104.6 104.7 104.2 105.4 37 418.9 BM
2 10322 Bruins, Henk 5430 SV Vechtdal - Dalfsen 102.9 105.5 104.1 101.9 30 414.4 BM
3 11567 Oegema, Jan 4430 SV Lemmer 102.8 103 103.4 102.1 25 411.3
Luchtgeweer Staand Ondersteund Heren Klasse A
1 127847 Goossens, C.J. 5490 De Korrel - Emmeloord 100.9 102 101.4 101.7 21 406 BM
2 136096 Jager, Bram 5130 SV op de Korrel - Kampen 100.3 101.7 101.7 100.7 23 404.4 BM
3 49227 Elsinga, Sjerk 4130 SV de Treffer - Noordwolde 100.8 98.8 98.9 100.2 14 398.7
4 12800 Burg, van, J. 5490 De Korrel - Emmeloord 94.7 95.9 93.6 94.8 8 379 BM
Luchtgeweer Mindervalide SH 2
1 174108 Besselaar, v.d., Anne 4650 S.V. Noconi 90.7 87.1 94.4 94.8 8 367
Luchtgeweer Staand Ondersteund jeugd C
1 185635 Drogen, van, Riko 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 92 82.5 88.6 90.1 6 353.2
2 185734 Eekhof, Jakob 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 80.3 83 82.9 84.7 3 330.9
3 Bekema, Michaël 4560 LSV Willem Tell - Stiens 88.3 67.8 83.7 77.2 2 317 BM
Luchtgeweer Staand Ondersteund Jeugd D
1 190094 Bruin, de, Iwan 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 88.1 65.1 79.9 75.5 1 308.6
Luchtpistool Heren Klasse H
1 166501 Haan, de, Wilco 4130 SV de Treffer - Noordwolde 92 95 90 87 92 92 12 548
2 156368 Stavast, Jan Haije 4200 SV de Tjonger - Oosterwolde 88 92 93 91 84 89 5 537
3 117370 Leeuwen, van, Boudewijn 4560 LSV Willem Tell - Stiens 95 91 87 92 86 84 5 535
4 156357 Veen, v.d., Jaap-Jan 4020 SV Lucas Aardenburg - Hoogeveen 90 88 92 93 87 85 4 535 BM
5 90744 Haan, de, Sjoerd 4560 LSV Willem Tell - Stiens 83 82 81 90 91 93 5 520
6 178079 Makkink, Myron 4640 SSV Blijham - Blijham 67 79 71 84 82 78 3 461 BM
Luchtpistool Heren Klasse A
1 177745 Westra, Sander 4400 SV Drachten 85 89 92 90 93 88 3 537
2 151412 Dijkstra, André 4560 LSV Willem Tell - Stiens 88 90 85 85 86 85 9 519
Luchtpistool Heren Klasse B
1 95639 Vegt, de, Klaas 4200 SV de Tjonger - Oosterwolde 90 81 88 86 85 88 8 518
2 184216 Faber, Jan 4400 SV Drachten 84 73 82 87 78 80 2 484
3 95968 Pomp, Henk 4640 SSV Blijham - Blijham 79 87 73 68 79 87 4 473 BM
4 41329 Hoving, Jan 5490 De Korrel - Emmeloord 74 80 67 83 67 74 2 445 BM
Luchtpistool Dames Klasse H
1 151413 Dijkstra-de Haan, Jacoba 4560 LSV Willem Tell - Stiens 78 73 82 82 78 80 2 473
Luchtpistool Dames Klasse A
1 86097 Dongen-Pool, van, Jantina 4030 SV de Vrijheid - Leeuwarden 77 87 81 80 2 325
Luchtpistool Veteranen Heren Klasse H
1 135375 Veenen, van, J.S. 4200 SV de Tjonger - Oosterwolde 91 88 87 88 3 354
2 49841 Huttinga, Willem 4060 HSV Hoogeveen 84 90 86 86 2 346 BM
Luchtpistool Veteranen Heren Klasse A
1 117803 Boessenkool, R. 5570 SSV Dedemsvaart 83 77 85 79 1 324 BM
2 112836 Fleur, Frans 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 72 74 77 80 0 303
3 104323 Veenstra, Jaap 4560 LSV Willem Tell - Stiens 65 66 68 74 1 273
Luchtpistool Jeugd Heren A
1 171717 Jansen, Thijs 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 91 85 90 93 81 85 8 525
2 170011 Prozée, Pascal 4560 LSV Willem Tell - Stiens 77 75 60 67 72 74 1 425
Luchtpistool jeugd Dames A
1 183216 Fleur, Myrte 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 82 85 92 82 89 84 4 514
2 188065 Dolderen, van, Desiré 4560 LSV Willem Tell - Stiens 84 77 78 80 79 81 3 479
3 185928 Faber, Laura 4400 SV Drachten 60 61 61 59 69 74 0 384
Luchtpistool Veteranen Opgelegd Heren
1 14756 Oegema, Peter 4430 SV Lemmer 92 94 95 91 10 372
2 12800 Burg, van, J. 5490 De Korrel - Emmeloord 91 93 91 87 4 362 BM
3 25461 Brandt, J. 4420 SV COM Friesland - Leeuwarden 86 82 93 80 3 341