Uitslag OW 2019

Licentie Achternaam Verenigingscode Verenigingsnaam S1 S2 S3 S4 S5 S6 Innerten Totaal serie
Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse
1 158688 Hul, v.d., Christina 5490 De Korrel - Emmeloord 98,9 95,3 94,4 96,0 93,9 97,6 16 576,1
Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse
1 162162 Brugge, van der, Martin 2240 KSV Rotterdam - Rotterdam 87,5 93,1 94,0 94,6 98,2 96,4 19 563,8
Luchtgeweer staand Heren A-klasse
1 92920 Hul, v.d., Chris 5490 De Korrel - Emmeloord 95,9 96,8 94,0 95,4 93,9 89,9 13 565,9
Luchtgeweer staand Heren B-klasse
1 112275 Brinkman, Eddy 5000 SSV Nieuwleusen - Nieuwleusen 85,0 85,7 86,7 82,3 88,4 90,4 7 518,5
2 61459 Plantinga, Piet 4560 LSV Willem Tell - Stiens 80,0 81,6 71,9 84,6 80,6 74,3 5 473,0
Luchtgeweer staand Dames A-klasse
1 191064 Leeuwen, van, Mandy 4060 HSV Hoogeveen - Hoogeveen 93,0 100,0 89,7 97,8 94,5 96,1 13 571,1
2 188656 Bosma, Mariska 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 82,2 67,7 69,2 77,9 76,2 74,3 7 447,5
3 187462 Zijlstra, Evelien 4400 SV Drachten - Drachten 76,0 77,9 67,2 63,4 73,3 76,5 4 434,3
Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse
1 41890 Somberg, G.J. 4060 HSV Hoogeveen - Hoogeveen 89,2 85,1 86,1 90,4 3 350,8
Luchtgeweer staand SH3 Minder vallide schutters
1 84942 Hendriks, Martien 4000 SSV Martini - Groningen 85,8 94,6 95,6 94,6 92,7 92,1 3 555,4
Luchtgeweer staand Junioren-A Heren
1 188066 Monsma, Laurence 4030 SV de Vrijheid - Leeuwarden 91,8 88,8 89,8 93,8 90,7 92,4 8 547,3
Luchtgeweer staand Junioren-A Dames
1 169412 Engel, Sira 4000 SSV Martini - Groningen 101,0 99,7 100,3 101,6 100,7 99,6 30 602,9
2 180880 Leeuwen, van, Daphne 4060 HSV Hoogeveen - Hoogeveen 92,4 90,5 95,5 86,2 84,2 87,4 10 536,2
3 194573 Blecourt, de, Ilona 4000 SSV Martini - Groningen 71,1 90,5 91,4 87,3 92,4 86,5 7 519,2
Luchtgeweer staand Junioren-B Heren
1 187266 Graaf, de, Daniël 4560 LSV Willem Tell - Stiens 95,5 92,8 90,5 92,8 8 371,6
2 189796 Helfrich, Wessel 4400 SV Drachten - Drachten 81,6 83,8 74,6 83,7 3 323,7
3 190205 Talen, Pascal 5490 De Korrel - Emmeloord 91,5 80,1 71,4 74,9 4 317,9
4 192810 Hert, van der, Jesper 4400 SV Drachten - Drachten 84,4 76,1 74,0 73,6 2 308,1
5 185734 Eekhof, Jakob 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 63,3 66,4 71,2 73,9 0 274,8
6 188553 Postma, Rinze 4400 SV Drachten - Drachten 49,0 53,8 67,8 57,9 0 228,5
Luchtgeweer staand Junioren-B Dames
1 176857 Haan, de, Janny 4560 LSV Willem Tell - Stiens 92,6 97,2 93,3 96,0 10 379,1
Luchtgeweer staand Junioren-C
1 189986 Tjaarda, Colin 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 81,6 80,7 74,0 74,9 1 311,2
2 189635 Seventer, van, Jiddo 4000 SSV Martini - Groningen 61,8 47,1 73,2 66,4 0 248,5
Luchtgeweer opgelegd Veteranen opgelegd H
1 41890 Somberg, G.J. 4060 HSV Hoogeveen - Hoogeveen 100,2 103,2 104,5 104,5 29 412,4
2 10322 Bruins, Henk 5430 SV Vechtdal - Dalfsen 102,7 101,9 103,0 103,9 28 411,5
Luchtgeweer opgelegd Veteranen opgelegd A
1 127847 Goossens, C.J. 5490 De Korrel - Emmeloord 102,2 100,1 101,8 100,9 22 405,0
2 136096 Jager, Bram 5130 SV op de Korrel - Kampen 98,6 100,8 100,4 97,7 18 397,5
Luchtgeweer opgelegd Veteranen opgelegd B
1 49227 Elsinga, Sjerk 4130 SV de Treffer - Noordwolde 100,0 97,4 99,4 101,3 19 398,1
2 12800 Burg, van, J. 5490 De Korrel - Emmeloord 93,4 99,9 98,1 93,4 14 384,8
Luchtgeweer opgelegd Junioren-C
1 196087 Graaf, de, Mirjam 4560 LSV Willem Tell - Stiens 88,5 88,9 88,5 91,4 4 357,3
2 193555 Bekema, Michaël 4560 LSV Willem Tell - Stiens 85,8 88,9 83,5 84,8 3 343,0
Luchtgeweer opgelegd Junioren-D
1 185171 Klein, Ties 4000 SSV Martini - Groningen 96,7 86,5 87,7 79,6 8 350,5
2 190094 Bruin, de, Iwan 4080 SV Wilhelmina - Leeuwarden 87,9 83,7 89,0 83,3 3 343,9
3 195289 Boonstra, Matthias 4400 SV Drachten - Drachten 83,0 82,3 85,7 84,0 2 335,0
4 193659 Jager, Annick 4400 SV Drachten - Drachten 83,8 86,1 79,1 78,2 2 327,2
Luchtpistool Heren Hoofdklasse
1 166501 Haan, de, Wilco 4130 SV de Treffer - Noordwolde 90 91 86 95 86 88 9 536
2 177745 Westra, Sander 4400 SV Drachten - Drachten 88 88 93 88 87 89 5 533
3 117370 Leeuwen, van, Boudewijn 4560 LSV Willem Tell - Stiens 88 83 89 93 86 84 4 523
4 151412 Dijkstra, André 4560 LSV Willem Tell - Stiens 88 84 92 86 82 75 3 507
Luchtpistool Heren A-klasse
1 118364 Brinkman, Arnold 5000 SSV Nieuwleusen - Nieuwleusen 90 87 94 92 80 87 8 530
2 90744 Haan, de, Sjoerd 4560 LSV Willem Tell - Stiens 86 84 85 90 94 87 5 526
3 95639 Vegt, de, Klaas 4200 SV de Tjonger - Oosterwolde 74 84 84 85 82 86 3 495
Luchtpistool Dames A-klasse
1 188065 Dolderen, van, Desiré 4560 LSV Willem Tell - Stiens 81 89 80 85 84 86 3 505
2 151413 Dijkstra-de Haan, Jacoba 4560 LSV Willem Tell - Stiens 78 84 71 83 81 85 3 482
Luchtpistool Veteranen H klasse
1 49841 Huttinga, Willem 4060 HSV Hoogeveen - Hoogeveen 92 89 88 89 4 358
2 135375 Veenen, van, J.S. 4200 SV de Tjonger - Oosterwolde 89 88 87 88 7 352
3 118484 Leeuwen, van, Ruud 4060 HSV Hoogeveen - Hoogeveen 86 79 77 85 3 327
4 32614 Bijker, Jaap 5000 SSV Nieuwleusen - Nieuwleusen 82 80 74 80 0 316
Luchtpistool Veteranen A Klasse
1 117803 Boessenkool, R. 5570 SSV Dedemsvaart 84 81 77 80 2 322
2 104323 Veenstra, Jaap 4560 LSV Willem Tell - Stiens 79 84 76 72 1 311
Luchtpistool Junioren-A Heren
1 170011 Prozée, Pascal 4560 LSV Willem Tell - Stiens 77 76 77 79 74 79 2 462
Luchtpistool Junioren-A Dames
1 183216 Fleur, Myrte 4560 LSV Willem Tell - Stiens 86 86 90 91 90 91 6 534
Luchtpistool Junioren-B
1 190791 Meide, van der, Maxim 4400 SV Drachten - Drachten 76 74 78 74 1 302
2 189545 Kerkhof, Alex 4400 SV Drachten - Drachten 75 86 73 68 0 302
3 195290 Boonstra, Ruben 4400 SV Drachten - Drachten 61 58 51 67 1 237
Luchtpistool opgelegd Veteranen
1 12800 Burg, van, J. 5490 De Korrel - Emmeloord 93 91 91 93 7 368